Zanadával sme si, ale viac robiť nemôžeme, povedal k rozhodcom Kopic

Plzeňského záložníka Jana Kopic po odvete štvrtého predkola Ligy majstrov s Razgrad (2: 2) mrzelo, že španielski rozhodcovia na čele s Albertom Undiana Mallencem v kľúčových momentoch Viktórii poškodil. Dvadsaťšesťročný futbalista, ktorého tím doma nedohnali úvodný stratu 0: 2, si po zhliadnutí opakovaných záberov aspoň so spoluhráčmi v šatni zanadával.

Mallenco napríklad pred vyrovnaním Razgrad na 1: 1 prehliadol ruku Jonathana Cafu, v druhej polovici chybne neuznal bránku Marku Bakošovi a penaltou neohodnotil ani ďalšiu hru rukou od Josého Luisa Palomina.

“Ja v kabíne videl, že to ruka bola a potom som ešte pozeral, že dával Marek Bakoš regulárny gól.Keď sa takéto situácie v tak dôležitom zápase as tak kvalitným súperom obráti proti vám, veľa to bolí a je to veľká škoda, “ povedal novinárom Kopic.

” Zamrzí to, zanadával sme si, ale čo môžete robiť? Taký je futbal, niekedy sa rozhodca pomýli vo váš prospech, niekedy v prospech súpera. To neovplyvníme, “ pridal dvojnásobný reprezentant.

prehliadnutie ruka ho mrzela aj kvôli tomu, že Plzeň ideálne vstúpila do zápasu. ” Dali sme v siedmej minúte gól a súpera to zaskočilo. Myslím, že sa zľakol, ale bohužiaľ z prvej akcie dal ten sporný gól, “ pripomenul Kopic. ” Potom sme vedeli, že musíme dať tri góly a žiadny neinkasovať, čo nie je tak jednoduché. Ale bili sme sa o to. Chceli sme, keď už nie postúpiť, tak vyhrať a ukázať dobrý výkon.To sa nám podarilo, bohužiaľ na konci nám utieklo aj to víťazstvo, “ pridal bývalý hráč Jihlavy či Jablonca.

Tešil ho zlepšený výkon Viktorie oproti minulým zápasom, predovšetkým nečakané ligovej prehre so Zlínom (0 : 2). “Dúfam, že sme sa trošku ospravedlnili za sobotňajší výkon sa Zlínom, ale musíme v tom pokračovať. V nedeľu sa Slaviou musíme takto makať. Fanúšikovia videli, že sa snažíme, ocenili to a my im za to ďakujeme, “ uviedol Kopic.

” Hovorili sme si v kabíne, že tam musíme dať také nasadenie, srdce a behanie. Môžete byť futbalista, aký chcete, ale keď tam tohle nedáte, tak vás porazí v lige každý, “ dodal plzeňský záložník.