Takže klasické aj moderné

Takže klasické aj moderné. K dispozícii je nábytok, ktorý zvíťazil v dome, a potom máte pocit, viac hosťom ako hostiteľa. Štýly klasické a moderné, naopak, nastavený do domáceho prostredia, vytvoriť náladu, ale v žiadnom prípade nie diktovať to. Taký nábytok postráda pompéznosti, domýšľavosti, nie hriech prevyšujúce ťažké vyrezávané dekorácie, ľahko sa čistí, nie prevažuje nad priestor, ale dobre zapadá do miestnosti, a v ľudskom živote.

3

V detských nábytkových zostáv je populárny v tejto sezóne mora predmety, nie je výnimkou modelu dieťaťu “Water Kingdom”. Niekedy, aj keď to vyzerá dosť banálne: dojem, že more – hlavná fascináciu moderných chlapcov. To je nevedno čo ju spôsobuje: možná skutočnosť, že morské motivácia je ľahšie vykonávať vo vzore čelo postele, alebo v lamelových boxy, ktoré, podľa návrhárov, budú pripomenuli pláži pavilónov na brehu mora. K dispozícii sú tiež veľmi atraktívne, čerstvá konštrukčné riešenie: napríklad z lode k posteli, ako dieťa fúka do ríše sladkých snov. V tejto podobe je predmetom absolútneho originality v kombinácii s novými funkciami.

Podľa územného rozhodnutia dieťa by sa malo zaobchádzať so zvláštnou starostlivosťou. Ak dospelý je schopný dostať estetické potešenie z dekoračné predmety, neplní žiadnu funkciu, potom dieťa je najdôležitejšie priestor.

V posledných rokoch, detstvom a dospelosťou interiéry vyhral populárne avantgardný kompozičné riešenie, keď je posteľ umiestnená vo výklenku alebo skrine múru. Na profesionálnej dizajnér slang tento typ usporiadania sa nazýva “mosty”, ale samotní dizajnéri hovoria taká kompozícia trochu ťažkopádne, ale psychológovia hovoria, že visí nad čelo police podvedome vnímané dieťa negatívne. Ak sa dieťa malé veľkosti, výklenok v nábytku múdrejší usporiadať stôl s povinným umelého osvetlenia na ľavej strane. Posteľ s koľajnicami v úplnom bezpečí a okrem toho, panel pod ňou vzďaľuje, sústruženie do malej šatne pre dieťa. Ak by neboli tvarované rukoväte zásuvky, opakovanie pôvodné výkres operadlo stoličky, možno pripísať minimalizmu, táto sada so svojimi požiadavkami na kompaktnosť a funkčnosti objektov.