Steven Finn lietanie znova ako Anglicko pole najsilnejší tempo platnosti od roku 2005

Po niekoľkých rokoch v krikete limbu, skúšky a súženia široko zdokumentované, pokiaľ nie je všeobecne známy, Finn je späť a to nie len ako keby sa vrátil do jeho najlepší, ale latku o tom, čo by mohlo byť, že norma.

Finn je štrajk nadhadzovač, ktorý má dopad aj po niektorej z ďalších viac svetské prácu, ktorá pace nadhadzovači môže byť nutné robiť. Pozrite sa na zoznam hráčom, ktorí prijali významné medzinárodné stretnutia gólov a porovnať ich štrajkovej ceny.Žiadny nadhadzovač modernej doby, alebo po druhej svetovej vojne, vzala gólov vo výške že Novozélanďan Shane Bond spravované, jeden z jeho 87 prijatého v priemere každý 38,7 deliveries.South Africa sa obrátiť na bývalého kapitána Graeme Smith o pomoc proti anglicko viac

iba fitness zastavil ho vnímané ako všetkých čias veľké, že je Dale Steyn, ďalšie na zozname s 406 gólmi pri rýchlosti štrajku 41,7. Po ňom Waqar Younis, ktorý po väčšinu svojej kariéry bol Bond územia, ale dokončil svoju kariéru s 373 gólmi na 43.4. Potom príde Frank Tyson, 76 na 45,4, Shoaib Akhtar, 178 na 45,7.A potom Finn, ktorého bránka zo Steyn na poslednú ranu bolo 108. z 27 stretnutí kariéry, pričom miera štrajku 46,3.

Ak chcete požičať kontext, je to lepšie, než ktorýkoľvek z veľkých západných Indov , dokonca aj génia, ktorý bol Malcolm Marshall; lepšie ako akýkoľvek iný Anglicka tempo nadhadzovača z posledných 70 rokov, s výnimkou Tyson; lepšie ako Fred Trueman, ktorí budú točiť v hrobe pri pomyslení, Mitchell Johnson a Richard Hadley. Je to celkom fenomenálne.

Teraz, v rámci bilancie tíme Anglicka, vyzerá to, ako by sme mať nadhadzovač vyzvať v krátkych, konečných dávkach. Smerom ku koncu Durbane testu, ako Anglicko boli v záverečnej fáze demontáže odpaľovanie, JP Duminy ho udrel z dvoch hraníc, z ktorých jedna prechádza navyše vekom a jednou rovnou.Bola to jedna na príliš veľa, nadhadzovač viditeľne označili (relatívne) a tým, že došlo k poučenie: nikdy pýtať Finn keď môže “urobiť len jeden”. V Durbane, že unikal krásne. Jeho chod je measuredly athletic a opatrne šliapať, s rytmom k nemu. Tvrdí, jeho dynamiku do bránkoviska, ale odstránila mólo model SPEED-zakolísania, ktorá ho kedysi poslal celé bránkovisko a občas do bránkových tyčí.

Je tu výborná zhromaždia pri bránkoviska teraz, plný výsuv jeho bowlingového ramenom a jemné, plné dotiahnutie do konca. To všetko sa riadi newtonovskej teóriu síl v priamke, a výsledok je výťah a život z dĺžky, ktorá dopadá na hornú časť netopiera s otrasov nárazu, to všetko pridáva k vynikajúcu kontrolu.Iba v prípade, bowling okolo bránky Vyzerá trochu trápne, bez sklzové zručnosti Stuart Broad alebo Jimmy Anderson.

Fin návrat znamená, že Anglicko je v procese postaviť svoju najsilnejší tempo bowling tím od roku 2005 kvartet Matthew Hoggard, Steve Harmison, Simon Jones a Andrew Flintoff, skupina, ktorá bola spolu len na krátku dobu. Vzrušujúce možnosť je, že teraz s rýchlym rozvojom Ben Stokes, že by sa mohol stať lepším človekom pre človeka.Široká a Anderson boli bowling skvele cez uplynulý rok, Finnův potencia je empiricky evidentné a Stokes, zatiaľ čo on nikdy nebude zbalím, ktorý bol Flintoff s jeho zlosť hore, má dve päťročné bránka ponorení vo svojom testovacom kariéry proti Flintoff kariéry celkom tri.

potenciál týchto štyroch zmenil vnímanie tejto série na jeho hlave. Keď England oznámila svoj putovnej stranu reakcie z Juhoafrickej republiky bola “čakať, až naše rýchlo nadhadzovači dostať medzi nimi”.

Miesto Vernon Philander vynechal prvé dva zápasy kvôli zraneniu.Steyn, sotva zotavil z jedného zranenia utrpel ďalší v Durbane, ktorá ho udrží mimo mesto testu Cape, a to bolo ponechané na obdivuhodné Morne Morkel, aby sa pokúsili bojovať osamelú bitku.Malo sa len málo odkloniť predstava, že tím Južnej Afriky je v turbulenci a rozhodnutie o prijímaní Graeme Smitha ako konzultanta pre batolistu určite je otázkou toho, že ho nechávajú vo vnútri stanu vyčarovať skôr ako na vonkajšok, pretože prezident Lyndon Johnson Povedal J Edgar Hoover. Zbavenie AB de Villiers z rukavíc zahrnutím Quintona de Kocka je zvukový krok a nie je pochýb o tom, že De Villiers získa významné série v tejto sérii, rovnako ako Hashim Amla, ktorá v druhom inningu v Durbane vyzerala ako batsman, ktorý sa pekne pohybuje do lopty a na pokraji veľkého inningu.Ak tí dvaja môžu dostať behy, zvlášť v Kapskom Meste, kde sa očakáva pitch byť veľmi dobrý odpaľovanie povrchu, potom Južná Afrika bude v hre. Niekedy tiež príležitosti poskytované ostatným zraneniami môže vyplácať dividendy a skutočné vysoké tempo Kagiso Rábade, takže jeho domáci debut v mieste Steyn, je niečo, na čo sa tešiť.

Anglicko boli varoval samoľúbosti a začína byť príliš ďaleko pred seba. Ak sa ich víťazstvo v Durbane bolo obdivuhodné, nebolo ani bezchybný, ani vzhľadom k tomu, juhoafrický bemusingly priepastný rekord na jednej zo svojich vlastných dôvodov, nečakané. Cape Town, South Africa, kde boli porazení iba Austrália, pretože ich readmisii, predstavuje iný návrh.Tímy môžu čerpať silu od mať historickú perspektívu.

Ak sa Anglicko sa stále opatrný o Andersona kondícii, relácií on unikal v praxi a jeho správanie naznačuje, že Chris Woakes bude dávanie prednosti v jazde. Podmienky znamenajú budeme mať lepšie hodnotenie Alex Hales ‘potenciál ako otvárač a či Nick Compton, ktorého zaťatý odpaľovanie opiera Anglicku je prvá smena v Durbane, má schopnosť zdvihnúť tempo za správnych okolností. Expanzívna Spôsob, ktorým pomáhal uzavrieť Test zápas v Bombaji pred tromi rokmi a ostrý reverzný pozametal hranice v druhej smene v Durbane navrhnúť on.