Saracéni Alex Goode vyzerá stlačiť domáce Anglicko reklamáciu u Eddie Jones

Nie je to veľa sakrálnych hráčov, ktorí by vzali nedávne obvinenia z nudy ako kompliment, ale Alex Goode by mu mohol byť odpustený za to.Brániace Premiership víťazmi vyhral všetkých 11 svojich zápasov v tejto sezóne a strelil 41 pokusov napriek tomu nemôžu striasť povesť škrtil život z zhoduje skôr ako triumfovať s akýmkoľvek veľkom štýle.

Po poslednej nedeľnej 26-16 win na osy – tá strana, ktorá má snáď najviac zaujala v tejto sezóne – Dai Young povolal Saracéni prístup, je naozaj nudný spôsob, ako hrať rugby ‘, zatiaľ čo Richard Cockerill, ktorého Leicester stranou Saracénov v sobotu, starostlivo volil slová keď hovorí: “je tu veľa rád o Saracénov, aj keď sa vám nepáči, je”

pre Goode, však, povesť bezohľadného účinnosti môže len posilniť jeho medzinárodnú nároky ako Eddie Jones – EÚ. muž zodpovedný za presúvanie 27-ročný z fly-polovicu na plný chrbta počas svojho pôsobenia v dôvere Saracensv 2008-09 – pripravuje pomenovať svoj prvý Anglicku družstvo za pár týždňov.Vybral Stuart Lancaster ako najviac prirodzene nadaný člen jeho družstva, Goode stále nemohol donútiť cestu okolo Mike Brown na majstrovstvách sveta. Vnímanie, že nie je dosť rýchly, alebo že jeho prirodzená schopnosť znamená, že veci sú príliš ľahko otáľal, ale ako Goode poukazuje na to, že nie je Saracéni spôsobom.

“Nemôžete dostať príliš starosť o vnímanie a čo ľudia zvonku myslíte, “povedal. “Nevidí Trénujete každý deň alebo testy. Sústredím sa zamestnanci klimatizácia dostať to najlepšie z môjho tela. Som stále lepšie a lepšie a zlepšenie týždeň na týždeň. Som celkom spokojný s tým, ako som ísť.Pracovníci England klimatizácie sú spokojní s tým, čo robím.

“Sme všetci naozaj radi, ale tiež sme hrdí v tomto prostredí na neustále zlepšovanie. Vieme, že musíme držať pridanie vrstvy a stále lepšie a lepšie. Sme hrdí na naše rotácie a pomocou celé družstvo. Je to dlhý rok pred nami, ale tiež vieme, že je masívny hra dopredu a musíme sa stále lepšie.

“Je to trochu sklamaním, keď tréner hovorí, že, ale to mi nevadí. Sme najlepší zo štatistiky try-bodovania. Nie je v tom žiadny rozdiel.Skutočnosť, že [osy] pocit, že musel prísť s iným gameplan hrať proti nám vypovedá. “

Nie je to tak dávno Leicester boli bočné všetci milovali nenávidieť, ale Aaron Mauger sa útočiace vplyvu zmenila tigre a rameno zápasiť, že tieto dva tímy by si vychutnal v posledných rokoch, je nepravdepodobné, že by rozvinúť v sobotu. Ďalšie víťazstvo pre Saracénov, však, a ich anglický jadro sa stáva ešte ťažšie pre Jones ignorovať.

“Je veľmi starostlivý,” povedal Goode. “To nenecháva žiadny kameň na kameni. Pracuje veľmi tvrdo a sleduje veľa rugby. Jeho zmysel pre detail je fenomenálny. Je to intenzívny človek, ktorý očakáva, že mnoho z jeho hráčov.Hral som za Saracénov, než prišiel, ale nie moc, takže keď som bol v zálohe dal mi pri teplote 15 až mi dať šancu naozaj. Išlo to celkom dobre, ale nechcem, aby to vyzeralo, akoby som sanie do neho príliš veľa. “