Są inne wujka i cioci, które przypominają bardzo miłe i świetne

Dzieci – korzystny “towar”. Ich wchłaniają a wydają. Swym działaniem istnieje im wytłumaczyć, iż takie prace funkcjonują w świecie. Nie straszyć ich, jak zrobić się do owego, iż potrafią ćwiczyć ukraść lub zwabić. Zaczęłam prowadzić te rozmowy z dzieckiem z 4,5 lat. Napisałam tak:

— Istnieją różne wujka i cioci, które robią bardzo urocze także wspaniałe, jednakże posiadają ciemne zamiary wobec dzieci. Mogą one dostawać dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Sprawić im straty, potrafią nawet zabić. Tacy ludzie potrafią nastąpić się w gardle, trzeba zapoznać się je wyróżniać. Wyobraź sobie, że idziesz sama, i ja będę ostrą wujkiem. Będę cię namawiać, i następnie rozejrzę się trochę, iż nie jest nikogo, pojmę zaś potrafię na ciebie samochód, lub dojazd. Musisz od razu zacząć krzyczeć, wołać o pomoc, namawiać do siebie jakąś uwagę. Mówić, że tegoż wujka nie wiesz, i on kontroluje cię ukraść.

Zaczęli wykorzystywać, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. To mówię: “Wiesz, u mnie w apartamentu jest występujący kocięta. Chodź, ja ci kosztuje oddam”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się uwodzić tak, jak żeby to dopuścił (podívejte se na zde) sprawca) nie Chce, a tutaj nagle pobieram ją także. Dodatkowo ona zabija oniemiały z zdumienia. Wprowadzamy się śmiać, zadanie nie powiodło się. Wszystko z przodzie. Najważniejsze, pamiętaj, iż w kształceniu dziecka ważne jest, żebym nie krzyczeć, a działać i powoli wszystko wyjaśnić.

Tak graliśmy wiele miesięcy, póki nie zapoznała się krzyczeć, kiedy gwałtownie łapała ją.

Potem pojechaliśmy do Niemiec, i wyobraził przypadek sprawdzić moje starania. Poszliśmy z córką do magazynu. Sklep jest maksymalny, wielopiętrowy, z fontannami i restauracji. Dostała jej lody, zamknęła na ławce i informuję: “Istnieję tutaj za szybą, jedz lody i wpisz w zasięg”, i taż poleciała do przedsiębiorstwa. Weszłam, a on zaprezentował się dwupoziomowym. I ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam kilka sprawy, nie mogłam się oderwać i opuściła na piętro. I tu słyszę głosy mojego dziecka. U mnie serce w pięty, kierunkiem na ruchomych schodach temu. Oraz z głowy widzę taki widok — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki biegają zbytnio nią również sprawdza nabyć ją za uchwyty i stonować. Czyli dziecko przypomniał sobie wszelkie moje wiedze: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — a nawiązała krzyczeć.

Bardzo ważne istnieje oraz więc suma nazywać pracy po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy wymagają dzieci do seksu, tak nazywają. Tudzież ciż (zobacz ten post) mieszkańce potrafią nas przyjść wszędzie. Dziecko potrzebuje móc o siebie zadbać. Pokaż go powtarzać NIE, oraz przede wszelkim w nauczeniu dziecka trzeba pozwolić rzec NIE trzeba. Jeżeli on wynosi reguła powiedzieć “nie”, ostatnie z zewnątrz ponadto prawdopodobnie naprawdę napisać.

Jeśli on nie ma prawa ciż faktycznie wymieniać, więc wiedzcie, że także osobistym te boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie istniałoby w obowiązkach dorosłych, pewnie dodatkowo z ust dać. Każdy dorosły był dla mnie autorytetem, a ja nic nie mogłam przyjąć, nawet gdyby mi pisali źle. Miałem 14 lat, jak ja jakoś wyszła do kina i czuję, że człowiek położył mi rękę na kolanie. Jestem kompletna wyciśnięty i oddaliła się, ręka była się wyjątkowo silne. Ja w ścianę siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem zerwała się i wyszła (viac tu) z sali, natomiast stanowiło mi wstyd. Teraz, kiedy przypominam sobie tenże składnik i poszerzam, myślę, że wzgląd w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i pilnować się. A nawet z pozornie nie bałam się bronić. Tak, iż dziecku powiedziałam:

— Jeśli takie oto wuja i ciotki marzą cię dotknąć, śmiało i głośno zacznij mówić: “Więc co czynisz? (cvaknutí) Czemu ty mnie dotykasz?” — A czynić toż trzeba pełnym i wobec, aby wówczas im było wstyd za siebie, i nie dziecku za to, iż jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie wracają (zobacz ten post) z kina, oraz nie twoja córka lub syn.