Pomoci dítěti na dřívější stupeň snadno

Pomoci dítěti na hlavní fázi snadno. Postačuje působivě první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Jsou mnoho :, které dělají růstu u děti sluchu. To “jak je tam dál? zvuk”, kdy dítě bouchne do ruce pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na hluk”- kdo již má slova začínající na s definována zvuk. “Řetězec slov”, když to zvuk předchozího význam je počet následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto objekty neboť z nich můžete vyzkoušet pracovat přesně od 2 let věku. Vše, hraní s dítětem jsme: “zpívá kočka?”, ” jak zní traktor?”- p-p-p ” kdy hluk větru?”- š-š-š. A samozřejmě hodně. A líbí se mi to, že aktuální stvoření není nutné zvlášť vylučovat čas. je Důležité z nich příjem během procházky, a to i přechod do školky nebo z něj.

Velmi profesionálně tento škola kontaktu úpravy dítěte. fáze přijetí metody všechny nemoci projevu vinen být odstraněn , protože dítě a form přirozeně říká. vede. Pokud na příklad воспитываем dítě je správné vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme soustředit se to rady moderní zvuku. zahrnuje vyměnit původní slovech, v jejichž nalezne různé místech slova. Dítě slyší ucho, že nějaký a aktuální jeden zvuk to je v různé slovech. A opakovat mu že jak hrady návrhář brzdné ano a závazky opřít se z zvuků.

Kromě, pokud dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, může být je nemoci řeč všechny prskající, nebo zvuky. Protože pohyb je hmotnost je velmi blízký. , proto upozornění nese už trochu blízkých zvuky. Dítě na vůně představuje je sdílet.

Nejnovější je fáze vzdělávání čtení. Protože dítě, které je na ucho určuje tóny a vnímá je řadě slově, pravděpodobně je jíst určit a křičet, jen jen zobrazit ikony-písmena, navíc je je to z okamžitě, s okamžik dní start číst. Bude něco velmi atraktivní — protože top je v současné době obvykle nachází. On prochází, že li za zvukem P jde o zvuk A po ukazuje, že vytváří RAKOVINY. jak Jednou mu velmi fantasy a něco vidět. Složit písmena jako velké puzzle. Zkoumat nové pojmy, přeskupit písmena. Manipulací právě tyto třemi písmeny, dychtivě to dostává a RAKOVINA, a POKUTY, a ARC. úžasné místo dětí. z to společně придумай slova složky aktuální zkratky. Nebo efektivní a raduj se s dítětem do oblíbené radosti. To je dítě nebude odejít s místa a bude pro ně spěchat.

A je dnes motivační příprava dítěte k oblasti metody. Jak často můžete slyšet s rodičů, jaké chtějí přidat a jejich syna nebo útěchu pozice učitelů metody: “odletíš věda tak poznáš….” “V škole pak bude spustit…”. jedeme růžová režim?- Obavy techniky a snímků tam. Nechuť k servis kognitivním z kterou vázané je nezajímavý jemné a bolestivé úkoly. Negativní hodnocení dospělých o výsledcích vyrobenou úkoly

Cm. také: patrová postel