Pomóc dziecku na idealnym momencie łatwo

Pomóc dziecku na pierwotnym etapie łatwo. Wystarczy podać imponująco pierwszy : “a-a-arbuz”. “p-p-ręka”. “kaczka-a-a”, itp. Istnieje wiele atrakcji, które przyczyniają się do wzrostu u dziecka słuchu. To “Złap dźwięk”, jak dziecko klaszcze w ręce, gdy słyszy określony dźwięk. “Wymyśl słowa na dźwięk”- kto już pamięta słów otwierających się na ostry dźwięk. “Łańcuch słów”, gdy ten dźwięk poprzedniego dowodu jest decydującą następnego: arbuz – ząb – litera — akwarela….

Podobają mi się te atrakcji, skoro w nich wolno spróbować pracować ściśle z 2-letniego wieku. Wszyscy, pracując z dzieckiem sprawdzamy go: “Jak krzyczy kot?”, “I jako gra ciągnik?”- p-p-p. “A kiedy szumi wiatr?”- ćśśś. I oczywiście dobrze. A ponad mi się podoba to, iż na obecne gry nie trzeba oddzielnie określić czas. Można w nich przedstawiać podczas spacerów, nawet przechodząc do przedszkola czy z niego.

Szczególnie starannie ta strategia trzyma się z korektami w dziecka. Do momentu przyjęcia do metody wszystkie cechy mowy winnym być odrzucone, ponieważ niemowlę a formować będzie naturalnie, jak informuje. Jeśli, na model, uczymy dziecko dobrze wymawia dźwięk “Sz”, możemy skojarzyć jego odpowiedzialność na bieżącym tonie. Formujemy się wyrzucać go w przeciwnych słowach, w których ogląda się on w odległych znaczeniach słowa. Dziecko słyszy uchem, iż indywidualny także owy sam ton jest w odmiennych słowach. I każemy mu, że kiedy zamki w projektancie z klocków, naturalnie a wyrażenia pakują się z dźwięków.

Gra tym, jeśli dziecko nieprawidłowo wymawia, powiedzmy, dźwięk “Z”, to może jest sztuce w wymowie wszystkich sizzling lub dźwięków. Ponieważ mechanizm ich mowa jest specjalnie zbliżony. A więc, uwagę zwraca teraz trochę bliskich dźwięków. Dziecko na słuch zapoznaje się je rozróżniać.

To istnieje poziomie umiejętności czytania. Bo dziecko, które na ucho określa głosy i postrzega ich pory w sensie, pewno je wyróżnić i śpiewać, wystarczy jedynie pokazać ikony-litery, plus toż z razu, za mało dni zacznie czytać. Będzie więc głęboko dziwne — ponieważ w jednostce stanowi obecnie suma jest rozmieszczone. On odczuwa, iż gdyby za dźwiękiem P idzie dźwięk Oraz potem, wykazuje się, że liczy RAKA. Dziś mu ciężko świeże także toż zobaczyć. Składany litery, jak słynne puzzle. Poznawać inne słowa, przestawiając litery. Pracując wyłącznie tymi trzema literami, szybko się go pobierze i RAK, i KAR, i ARC. To niesamowite obciążenie dla niemowląt. z nim zupełnie, wymyśl słowa zaczynające się na te projekty. Bądź kreatywny i spędzaj się z dzieckiem do światowej radości. To dziecko nie będzie biec z działań, a będzie do nich podążać.

Zaś więc teraz motywacyjne przygotowanie dziecka do nauki w metodzie. Jak często można usłyszeć z rodziców, jacy potrzebują dodać swojego chłopaka czy córkę na zainteresowania piszące do szkoły: “pojedziesz do metody, więc się dowiesz….” “W nauce skoro będzie wystawiać…”. Co zyskujemy w bieżący środek?- Obawy lekcje oraz obrazie tam iść. Wstrętu do realizacji poznawczej, z jakim powiązane są nieciekawe czasochłonne i mądre zajęcia. Nieprzychylne opinie dorosłych o sukcesach przeprowadzonego zajęcia

Zobacz również: łóżeczko dziecięce