Pokiaľ je to možné, nevyberajte skrine s presklenými dverami

Pokiaľ je to možné, nevyberajte skrine s presklenými dverami alebo zrkadlovými, dávajú prednosť otvorené police uzavretý. Okrem toho, hĺbka skrine by nemal detská postieľka byť väčší ako 50 cm, výška – ako malé dieťa k sebe, aby mu dostať detský nábytok požadovanú položku.

15
Aké by mali byť deti

Ešte predtým, než narodenia budujeme plány na jeho budúcnosti, premýšľať o vzdelanie. Ale tu je to váš malý zázrak domov, a uvedomíte si, že nie je ľahké pestovať človeka pochopiť zvláštnosti jeho charakteru, aby sa jeho detstva jasný, zaujímavé?

Ako uviedol filozof, je teraz stratila svoju bývalú prestíž, bytie určuje vedomie. A sme v poslednom čase na každom kroku sme sa overiť platnosť tohto tvrdenia: rodák z robotníckych štvrtí Moskvy, napríklad detský nábytok, je nepravdepodobné, že často vidieť na prvých dňoch a rodák z Arbat, a to aj na pikniku bude ovládať nôž a vidličku, úprimne smútiť natuženého obrus. Detstvo – kľúčovým obdobím detská poschodová posteľ: to bolo tvorené v detstve vkus, zvyky, tvoril charakter. Dospelí si ho pamätajú s ľahkou melanchóliou, pretože detstva nepozná obavy, nerozdeľuje dní na dobré a zlé, a každý z nich prináša nové skúsenosti, je plná úžasné, láskavý, prekrásna poschodové postele. Ako dieťa, sme sa pochopiť svet, počnúc obvykle s objektmi, ktoré nás obklopujú.

Podľa návrhára, interiérové ​​deti “vychoval chuť,” a tento výraz nie je v službe. Predstavte si, ako dramaticky bude odlišný prístup a inteligencie Barbie ventilátory – a zberateľov porcelánové bábiky, diváci japonských karikatúr – a tie, pre ktoré dovolenka rodinná tradícia venovaná večery klasickej hudby, ísť do divadla. Predstavte si, čo budú mať deti žijúce uprostred anonymný veci, a tie, ktorých vnútro je stanovený v detaile. Mnoho rodičov, aby sa znížilo vplyv hmoty pop-kultúry Pepsi, detská postieľka sa snaží, aby sa dieťa druh očkovania proti nemu. Sú starostlivo vybrané nábytok a dokonca aj deti nosiť svoje dieťa v nábytku obchodoch: je nemožné, aby zvážila stanovisko budúceho majiteľa, ktorí budú zaspať a prebudiť na posteli detské postieľky, otvorte túto skriňa, sedieť pri tomto stole? A ak vy a váš malý princ alebo princezná uvažujete o kúpe nového nábytku v detskom bytu, je nádej, že tento článok bude užitočné pre vás.