Owen Farrell, nemá problém ‘so svojím otcom Andyho presunu do Írska

Prvýkrát vo svojej odborovej kariéry Farrell junior sa chystá začať pracovať s trénovať tím nebude predstavovať svojho otca, ktorý sa pohyboval cez Írske more prevziať novej role s Írsku a Munster.

s Farrell staršie sady premiestniť do Dublinu a jeho syn, čo sa odsťahoval z rodinného domu v Hertfordshire, dni sedia okolo rovnakého kuchynského stola a zdieľať šatňu, sú preč.Saracéni fly-polovica je tiež museli vyrovnať s možnosťou začína na vnútornej-centra pre Anglicko proti Škótsku u Murrayfield 6. februára.

Aj keď 24-ročný vie o anglickej nového asistenta kouča steve Borthwick a Paul Gustard dobre zo svojho pôsobenia v Saracéni, že je svieža výhľad dookola, ale Farrell je neoblomný absencia otcov nebude mať žiadny vplyv. “Nie je to nič iné pre mňa. Je súčasťou nového nastavenia teraz, a to je jeho problém. Pre mňa je jednoducho dostať sa na to, čo je pred vami. Vždy to bol prípad.Mal som ho asi trochu kusavou, pretože som začal hrať, ale je to vždy oddelené z dôvodu, že je stále môj otec

“Nikdy som išiel do tábora a posadil sa a mal kávu so sebou. – ak to nebolo pre neho, aby mi povedať off o niečo rugby príbuzných. Tam nikdy nebol, že dynamický rovnako, takže je to ako pracovať s novým trénerom.Bude to presne to isté. “Strong set kus bude základom novej Anglicku, hovorí Steve Borthwick Viac

Farrell zostáva oporou svojho otca a navrhuje Írsku bola zaistená vysoko kvalitné tréner. “Z mojich skúseností, jo, ale to je môj názor.” V niektorých ohľadoch, aj keď sa pripúšťa, že môže pomôcť mlčanie tých, ktorí údajné Farrell senior mal príliš veľký vplyv nad tým, ako hral. “Nie všetci hovorili, že dynamický pracoval dobre, urobili oni? Ale nie som doma, nič viac a on sa presťahoval do Dublinu rovnako.Nie je to ako budem mať bicykel svojho domu každý deň teraz, takže uvidíme. “

Farrell povedal, že sa nebude usilovať o zmenu jeho hru radikálne ak v Anglicku nový tréner, Eddie Jones, pýta sa ho prepnúť do 12 rokov, tvoria lodné partnerstvo s Georgom Ford. “Nemyslím si, že niekto by ma vyzdvihnúť na 12 až posiela loptu s každým prenášanie ja,” povedal. “Ak by niekto chcel, aby som hral na 12, že by bolo z nejakého dôvodu – snáď preto, že máte zručnosť nastaviť hrať tak, ako by ste chceli na 12 rokov.”

osy trval na ich England preposiela Joe Launchbury a James Haskell bude fit na šiestich národov napriek chýbajúce nedeľný výlet do Toulonu.Riaditeľ osieho ragby, Dai Young, povedal, že by bolo nezodpovedné hrať Launchbury po tom, čo vzal, niekoľko veľkých údery ‘proti Worcester minulú nedeľu, ale on bol bez ďalších príznakov otrasu mozgu.

Haskell má trpí chorobou, rovnako ako ramenné zaklopať, ale tiež očakáva návrat na budúci týždeň konečnej bazéne zápasu proti Leinster.