Materiál pro postýlce

Novorozenci spí 15-18 hodin denně. S přibývajícím věkem tato doba postupně snižuje, ale postel je důležitým místem pro dětské odpočinek a spánek. Z tohoto důvodu je důležité, aby to bylo vysoce kvalitní, BabyNabytek pohodlné a bezpečné pro dítě. Vzhled a hodnota ne vždy mu umožní správně posoudit těmto kritériím. Pojďme se podívat na to, co je možné hledat si vybrat postýlku.

Možnosti volbou pro dětské postýlky
Malé děti jsou velmi náchylné k faktory životního prostředí – z nich závisí do značné míry klidný spánek a zdraví dítěte. V případě, že dítě není spí zatímco v jeho postýlce, to je jedno z míst na hraní a poznávání světa. Dítě může dělat své první kroky, držel se mříží postele. Proto je předmětem dětského nábytku musí splňovat následující požadavky:

1

Materiál: šetrná k životnímu prostředí BabyNabytek. Povrch by měl být hladký;
Design: stabilita, bezpečná hloubka a vzdálenost mezi svislými pruhy.
Dalším důležitým, i když není hlavním faktorem při výběru lůžko pro dítě – jeho praktičnost.
Vezměme si tyto možnosti podrobněji.

Materiál pro postýlce
Je vhodné vybrat si postýlku vyrobený ze dřeva. Při výrobě povolených použití kamna na dřevo, plastu nebo kovu, ale všechny komponenty by měly být netoxické, což je potvrzeno doklady o výrobku.
Výhodné materiály pro lůžka jsou považovány za olše detske elektrické autíčko, bříza, javor, ale jsou dražší. K výrobě dětské postýlky jsou také používány jasan, buk, borovice.
Stejně tak je důležité, aby byl zajištěn bezpečný barvy nebo laky, které jsou používány při výrobě produktu. Zvláště u dětí je funkce olizovat nebo žvýkat na nárazníků a tyče postele.

Tato lůžka jsou dobré nejen pro rodiny s dvěma dětmi. V těch rodinách, kde jedno dítě patrová postel je dobré, že první vrstva může být použit jako místo pro dětské hry.

Kolébka transformátor. Dětská postýlka transformátor detske elektrické autíčko je standardní postel nebo pohovka s prystavochnыmy policemi, dětské skříňky a přebalovací pult. Jak dítě roste, tyto prvky se snadno čistí, a získal pohodlnou postýlku nebo pohovku.