Jak si vybrat dětskou postýlku

Jak si vybrat dětskou postýlku, že to bylo ideální pro vaše dítě? Po lůžku v prvních letech života dítěte je místem, kde tráví většinu času. Při výběru dětské postýlky věnovat pozornost nejen na její krásu, ale také na dětský nábytek dalších důležitých kritérií.

3

Než se vydáte do obchodu koupit postýlku, určit umístění, kam jste to doma. V prvních letech života dítěte by mělo být dětskou postýlku v ložnici rodičů.

Vyberte si místo pro postýlce, takže je jasné, teplé a dobře větrané. V žádném případě, že není možné umístit dětskou postýlku u okna nebo z akumulátoru. Nad postýlce nemůže viset nic.

Jakmile jste si vybrali místo pro dětskou postýlku, definovaný svými rozměry, aby dokonale ladila lůžku. Současně provázený standardní velikosti postýlky 120×60 cm.

model

Dětské postýlky jsou nápadné řadu modelů a variací. Může to být klasické verze, dětská postýlka, patrové postele, rozkládací pohovky dětský nábytek, postele-transformátory a jesle-manéže.

klasický

Klasické postýlky jsou nejoblíbenější z roku na rok. Jsou zaměřeny na děti do tří let. Klasické postýlky může být na nohou, na kolech nebo plazů.

Téměř všechny klasické modely postýlek ruský model určený ve stejném standardu :. size postel 120×60 cm zahraničních výrobců dětských postýlek, jako pravidlo, nedodržují tyto normy.

Mnozí výrobci poskytují svým modelů silikonových nebo plastové výlisky na nárazníky pro dětské postýlky. Chrání dásně dítěte před zraněním, když začne zoubky.

Dětská postýlka, kolébka

Je třeba připomenout, že postýlce-kolébky Banaby jsou určeny pro děti ve věku 3-6 měsíců. Potom dítě roste, a tam je otázka nákupu nového postýlku. Ale postýlky, kolébky a mají své vlastní výhody. Takže, jsou opatřeny držadly, má snímatelný potah, který lze prát.

Kromě toho se poprvé pouze tehdy, když se dítě narodí, může vyděsit okolí. A v postýlce, kolébky, která je uzavřena na všech stranách, je klidné a pohodlné. Máma může dát dětskou postýlku, kolébku vedle ní, a dítě bude stále pod dohledem.

palandy

Lůžka nad sebou jsou vhodné pro děti do dospělý dítě, kdy nehrozí nebezpečí, že by mohl spadnout z horní vrstvy. V každém případě je horní vrstva lože, musí mít vysokou nárazníky a žebřík se zábradlím.

Tyto postele jsou dobré nejen pro rodiny Banaby s dvěma dětmi. V rodinách, kde jedno dítě patrová postel je dobré, že první vrstva může být použit jako místo pro dětské hry.