Circus Téma Kid Nábytok

Každé dieťa miluje cirkus … a niekedy dokonca aj utekať a pripájať sa k nim. Nie, že by skutočne zbaliť svoje veci (kto by, aby ich obedy?) Ale nie snívať konštantného dobrodružstvo, cestovanie, a ako cool by bolo mať slona pre domáceho maznáčika.

Môžete dať svojmu dieťaťu šancu byť súčasťou jeho osobný “cirkusu” – dobre, bez slona. Použitím Circus Téma Kid Nábytok, môžete premeniť svoje spálni do divov Že aj Barnum a Bailey by byť hrdí.

Nie je čas ani energiu na výzdobu? V poriadku. Circus Téma Kid Nábytok majú všetky prvky – stačí rozbaliť nábytok (a trochu zostavy) a máte dobré ísť. Návrhy sú farebné a iste poteší mladé a mladé srdce. Máte veselé, zlomyseľný klauni, tesnenia a levy nakročené k ďalšej skvelý trik, spriadanie akrobatov.

Circus téma nábytok je funkčné, taky. Koniec koncov, každé dieťa potrebuje pohodlnú posteľ, stôl a stoličky, police a hračky a truhly (Banaby) uložiť svoje veci. Tie by si kúpil tak ako tak – ale voľba týchto sád nech slúži tiež ako dekorom. Tu sú niektoré ďalšie jednoduché spôsoby, ktoré zdobia detskej izbe:

Circus téma chlapec nábytok prísť v jasných farbách, šťastný. Udržujte steny miestnosti v neutrálnom odtieni, ako mäkšie žltá, k odpočinku oči a umožniť podrobnosti o kúsky, aby sa do centra pozornosti. Avšak, môžete maľovať strop niečo jasné, alebo sa obrátiť múr do ohniska. Maľovať to jasnejšie odtieň žltej, alebo niečo ako oko-lov červenej, a zavesiť obrazy klaunov a cirkusových zvierat.
Balón šablóny sú ľahko k dispozícii na remeselných obchody. Použite je vytvárať jednoduché, ale pútavé steny hranicu. Môžete si tiež kúpiť obtlačky nálepku. Tie odrážajú hravý a šťastný dekor cirkusu téme dieťa nábytku.
Čo cirkus by nebola úplná bez popcorn a soda pop? I keď to nemusí byť dobrý nápad nechať tieto sladkosti vo vašom detskej izbe, môžete použiť týchto vzorov, ktoré zdobia príslušenstvo. Napríklad, maľovať odpadkový kôš vyzerať ako kontajner popcornu.
Urobte si dvere znamenie, že vyzerá ako vstupenkou. Tu si môžete stiahnuť návrh z Internetu. Tak, vy naozaj vytvoriť pocit chôdze do iného sveta.
Investujte do podstielku v jasných primárnych farbách, ako je modrá, červená a žltá.
Ak ste úspešne zdobené miestnosti s cirkusu tému chlapec nábytok, je čas hodiť slávnostné otvorenie – za “otepľovanie izbu” večierok. Nechajte svoje dieťa vyzvať päť alebo šesť z jeho najbližších priateľov. (Môžu prespať, ak sa vám páči – môžete tiež nájsť cirkus tému spacie vaky).
Hádzanie strana je naozaj jednoduchá, taky. Zdobia pozvánky, aby vyzeral ako vstupenky. Vykonajte klobúky a klaun klaun tortu. Vaša ponuka by mala zahŕňať aj hotdogov, kandizované jablká, popcorn, a všetky svorky na výlet do cirkusu. Hrať hry ako “PIN chvosta na slona”. Vaše dieťa si uvedomí, že utečie sa pripojiť k cirkusu nie je tak zábavné, ako sa vracia domov k svojej vlastnej ríši divov -, a to vďaka cirkusu téma chlapec nábytku – každý deň.