Arpatek – moderný materiál

Arpatek – moderný materiál, ktorý vyzerá veľmi podobne ako prírodné kože, ale oveľa nenáročný. Cez krehký vzhľad, arpatek neroztrhne a nebude slabnúť. Na čistenie dostatočne raz týždenne ním prechádza s vysávačom.

472_baby148

• kože. Historicky, kože – najprestížnejšie materiál nábytku pre domácnosti. Ak chcete koža nie je zhoršila, by mal udržiavať vysokej vlhkosti a udržujte ho mimo dosahu okien a vyhrievaných spotrebičov.

• z mikrovlákna – nenáročný a zároveň lacnú látkou. Nie ubúdanie, nedochádza k pretáčaniu a takmer potrhané. Ideálny  detska postel so zabranou pre pohovke v obývacej izbe alebo stoličky.

• Jacquard – originálne tlačený handričkou. Bytový nábytok jacquard by mal byť umiestnený tak, že nie je v priamom slnečnom svetle.

• Velúrové tkanina je vysoká kategórie. Ako sa zbaviť vlhkosti na nábytok k domu semiš nutné savý papier, a na odstraňovanie škvŕn vyžaduje špeciálne nástroje.

Ak si nie ste istí, ktorý tkanina je ideálny pre vaše domáce nábytok, nábytok Factory odborníkov Giocondo Arte “vám pomôže urobiť správna voľba.

Kancelárska stolička je určená pre zamestnancov a návštevníkov vašej kancelárii. Počas dňa bude kreslo bude mnohokrát, aby sa posadili, vstať a presunúť ju, takže je dôležité, aby to byť trvalá. K tomu, aby vás kúpiť stoličku, ktorá bude slúžiť po mnoho rokov, sme pre vás pripravili niekoľko tipov.

Ako si kúpite sedadlá skontrolujte, detska postel so zabranou ako hnacie kolesá, navyše, ako rovnom povrchu a na plátne.

Vzhľadom k tomu, stoličky budú využívať rôzni ľudia potrebujú pohodlné adaptačných mechanizmov operadlo a výšku kresla.

Ak si chcete kúpiť sedačku, v ktorej budú Vaši zamestnanci pracovať pohodlne, dávajte pozor na prítomnosť opierky hlavy, ktoré vám umožní uvoľniť svaly krku.

Kancelárska stolička by mala mať anatomický tvar rámu valčekom pod bedrovej opierky a zaoblené hrane sedačky, ktorá nie je zovretého cievy na nohách.

To je tiež dôležitý materiál konštrukciu stoličky. Musí byť šetrné k životnému prostrediu. Najvýhodnejšie vybrať pravej kože, vysoko detska postel so zabranou kvalitnej syntetickej tkaniny, na udržanie normálnej teploty a ďalšie “priedušné” materiálov.

Ak sa chystáte kúpiť stoličku v kancelárii, a majú ťažkosti pri voľbe konzultanti nábytok továreň “Giocondo Arte” vám pomôže prijať správne rozhodnutie.