Ako vyberať nábytok do obývačky

Ako vyberať nábytok do obývačky

V modernej byt obývacej izbe má mnoho funkcií. V jednom prípade jeho úloha prijíma hostí a je to ako vizitku, je majitelia: chuť, postavenie a bohatstvo. Iní používajú obývacej izby ako jedáleň, jedálenský skupiny. Častejšie – obľúbené rekreačné miesto v domácnosti. Môže tiež slúžiť ako skriňa, miesto pre detské hry atď Táto všestrannosť robí ťažkú ​​voľbu nábytku. Ako vyberať nábytok do obývačky?
Určiť úlohu bývanie
g204_0_ua
Táto situácia by mala byť zvolená podľa svojich potrieb a finančných možností. Rozhodnúť, akú úlohu žijúce v byte. Dokonca Moskva výrobcovia nábytku v slove “lounge” dať iný význam. V istom zmysle sada nábytku pre izbu – stôl so stoličkami, okná a skrine s riadom a porozumenie iní – pohovka, kreslá, konferenčný stolík a stenu.
Výbere nábytku fázy

Prakticky vybrať nábytok pre každý prvok, a nie štandardné sady. Pohostinstvo sady prešiel. Ďalej pri výbere nábytku pre obývaciu izbu v rovnakom štýle je jednoduchá. Presne určiť, čo by malo byť vo vašom obývacej izbe. Po prvé, kúpiť najnutnejšie kusy nábytku, vrátane vašej oblasti. K tomu, nakresliť usporiadanie nábytku na papieri, takže potrebné merania. Zoberme si všetko tak, ako otvorených dverí, kedy window vypínače, batérie.
Rozdeľte do zón

Územné zariadenie je dôležité. Správne obývacia izba rozdelený do zón pomocou nábytku. Zvyčajne bývania by sa mala sústrediť okolo ktorej všetko deje. Možno, že tento kozub alebo televízor s domácim kinom. Opakom polohy “core” mäkké, pohodlné stoličky a pohovky. To bude veľmi užitočná a trochu našuchorený koberec. Ak je váš plán v obývacej izbe by mala byť štúdia, vhodný nábytok, ktorý sa skladá z knižnice, pohodlné a malý stôl, ktorý je lepšiu pozíciu v jednom rohu miestnosti, takže nič rozptyľovať majiteľa. Jedálenský skupina (ak je k dispozícii) dobre zapadá do priestoru pod oknom.
Zoberme si praktickosť

Najlepšou voľbou pre obývacej izbe modulárny nábytok na kolieskach. Je ľahko prerobený, čo vám umožní vyskúšať všetky možnosti a zmeniť situáciu takmer každý deň. Vstavaný nábytok je veľmi pohodlné, šetrí miesto a skryť nedostatky v plánovaní. Rohový nábytok, ako sú pohovky, budú pôvodne rozdelený priestor do zón. Ale v tomto prípade je lepšie kúpiť si rozkladací transformátor, aby bol schopný niečo zmeniť, ak nudiť.