Ako si vybrať detskú postieľku, že to bolo ideálne pre vaše dieťa?

Ako si vybrať detskú postieľku, že to bolo ideálne pre vaše dieťa? Po lôžku v prvých rokoch života dieťaťa je miestom, kde trávi väčšinu času. Pri výbere detskej postieľky venovať pozornosť nielen na jej krásu, ale aj na ďalších dôležitých kritérií.

4

Než sa vydáte do obchodu kúpiť postieľku, určiť umiestnenie, kam ste to doma. V prvých rokoch života dieťaťa by malo byť detskú postieľku v spálni rodičov.

Vyberte si miesto na postieľke, takže je jasné, teplé a dobre vetrané. V žiadnom prípade, že nie je možné umiestniť detskú postieľku pri okne alebo z akumulátora. Nad postieľke nemôže visieť nič.

Akonáhle ste si vybrali miesto pre detskú postieľku, definovaný svojimi rozmermi, aby dokonale ladila lôžku. Súčasne sprevádzaný štandardnej veľkosti postieľky 120×60 cm.

model

Detské postieľky sú nápadné rad modelov a variácií. Môže to byť klasické verzie, detská postieľka, poschodové postele, rozkladacie pohovky, postele-transformátory a jasle-manéže.

klasický

Klasické postieľky sú najobľúbenejšie z roka na rok. Sú zamerané na deti do troch rokov. Klasické postieľky môže byť na nohách, na bicykloch alebo plazov.

Takmer všetky klasické modely postieľok ruský model určený v rovnakom štandarde:. Size posteľ 120×60 cm zahraničných výrobcov detských postieľok, ako pravidlo, nedodržiavajú tieto normy.

Mnohí výrobcovia poskytujú svojim modelov silikónových alebo plastové výlisky na nárazníky pre detské postieľky. Chráni ďasná dieťaťa pred zranením, keď začne zúbky.

Detská postieľka, kolíska

Je potrebné pripomenúť, že postieľke-kolísky sú určené pre deti vo veku 3-6 mesiacov. Potom dieťa rastie, a tam je otázka nákupu nového postieľku. Ale postieľky, kolísky a majú svoje vlastné výhody. Takže, sú opatrené držadlami, má snímateľný poťah, ktorý možno prať.