A konečne, milí rodičia, chcem pripomenúť

A konečne, milí rodičia, chcem pripomenúť, že detská izba, je jedným z prvých skúseností dieťa nášho sveta a vyzdvihnúť na jej dobrú nábytok, budete robiť tento svet pre jeho syna alebo dcéru viac svetlé a radostné.

Poďme sa baviť o situácii v dome či byte, kde žije tehotnú ženu. Počas by mali byť tie čarovné mesiaca útulná, komfortné, pohodlné, a čo je najdôležitejšie – v bezpečí. Ako pripraviť váš domov na to, ako s minimálnym zaťažením udržať dom v poriadku a čistoty, Kaim znamená vykonať čistenie? Málokto premýšľať o potrebe opráv v štádiu plánovania rodiny, a často sa opravil miestnosti už pri očakávanej vzhľad dieťa. Ako minimalizovať riziko?
4ff3d4f30db9bfd926ef825b459826f6
V našom byte alebo dome by mali byť vždy čistý a čerstvý vzduch. Tesne zatváranie okien a dverí, môžete a ušetriť na vykurovanie, ale tiež rozbiť klímy v byte, a napriek tomu tam musí byť dobre vetrané, to platí najmä, ak žijete v dome tehotné ženy … riziko kontaminácie vzduchu so zatvorenými oknami väčšie ako izby sú dobre vetrané. Nie je nutné utesniť všetky štrbinová, otvorené okno, akonáhle počasie dovolí. Ak boli nastavené pre Kovoplastový okná, čo najčastejšie trávia mikroschelevoe vetranie aj v zime.

Ak je dom začal opravy, pokúste sa čo najviac tráviť menej času, kde prebiehajú práce. Opýtajte sa priateľov alebo príbuzných, ktoré vám pomôžu s kurátorství operáciou: najdôležitejšia vec pre vás teraz – nevdychujte v stavebnom prachu, nie zastrčiť nohu na stavebnej sutiny … Projekt operácií, vytvoriť v predstihu, ako môžete vidieť viac hovoriť jeho vykonávanie s interpretmi pred začatím výstavby. Tak, vy nemáte čas zúčastniť sa všetkých tam, kde je budova.

Nesnažte sa dostať z opravy všetko naraz: Teraz by najnaliehavejšie zarovnanie a izolácia podláh, výmena okien, pohodlné a praktické organizáciu vstavaných spotrebičov a nábytku. Snažte sa, aby na nevyhnutné minimum – len to, čo potrebujete pre pohodlie, keď doma dieťa. Neskôr sa môžete vrátiť do zdobenia špecialít a značkových exkluzívnych, teraz hlavná vec – znížiť dobu opravy as tým súvisiace problémov na minimum.